לוגו interbuzz

קידום אתרים זה קודם כל צוות מנצח!

בכל נושא של קידום המתייחס למנועי החיפוש של גוגל, רק צוות מנצח יכול להוביל לתוצאות משגשגות, קידום אתרים מקצועי זה תחום למומחים בלבד. הבנת האסטרטגיות מאחורי מטרות הקידום הוא נושא רחב שדורש שנים של ניסיון המלווים בהצלחות ענק ומעט כשלונות שמסתיימים בסופו של דבר בנצחון עננק! קידום אתרים עושים רק עם המומחים, רק עם כאלה שבאמת מבינים.

קידום לעסק שלך עם קישור לאתרים

רבים תוהים מה סוד ההצלחה שלנו? אני יכול להגיד לך שאין סודות, הכל עניין של עבודה קשה ושעות מרובות מול האינטרנט וכתוצאה מכך אמלחנו להגיע לתוצאות מדהימות.

יניב בר סינאי

מקדם בכיר - SEO

קידום אתרים זאת מומחיות שיש לרכוש אותה בעשייה ולמידה מתמדת, שיטות קידום מיוחדות שלא תמצאו בשום מקום אחר אצלנו הם העיקר!

דניס וסטובסקי

מנהל שיווק רשתות חברתיות

לשאוב כח מאתרים אחרים זאת המיומנות שלי, אני בונה אסטרטגיות לקישורים מידי יום ובכל יום אני מגלה עוד אוצרות חדשים.

עינת גלובר

מקדמת אסטרטגיות קישורים

אתם כאן כי אתם מחפשים פיתרון שיווקי שיחבר אתכם עם לקוחות פוטנציאליים תוך כדי מעורבות עם הלקוחות הנוכחיים שלכם. קבל/י הצעת מחיר עוד היום על מנת שנוכן לקדם אתכם , אנחנו נעזור לך ליצור אסטרטגיה דיגיטלית המניעה תוצאות עסקיות חיוביות.

בין הלקוחות שלנו:

לוגו new car lease
לוגו build-e
לוגו חמישה כוכבים
לוגו ע.י פרויקטים
לוגו רעות
לוגו dunsguide
לוגו madrin
לוגו משכנתא מאסטר

קידום אורגני - SEO

קידום אתרים במנועי החיפוש או SEO הוא השם שניתן  לפעילות שמנסה לשפר את דירוג האתר במנועי החיפוש. בתוצאות החיפוש Google ™ מציגה קישורים לדפים שהם רואים רלוונטיים וסמכותיים. הסמכות נמדדת לרוב על ידי ניתוח מספר ואיכות הקישורים מדפי אינטרנט אחרים. 

בנוסף לכך כמות הביטויים הרלוונטים שיש באתר והמיקום שלהם ביחס למטרות שהוגדרו מראש. במונחים פשוטים לדפי האינטרנט שלך יש פוטנציאל לדירוג ב- Google כל עוד דפי אינטרנט אחרים מקשרים אליהם והתוכן עשיר ועונה לחיפוש המתבקש.

קידום ממומן - PPC

שיווק ב – Google באמצעות מודעות ממומנות אשר מופיעות בראש טבלת החיפושים. שיטת שיווק PPC  הוא ערוץ פרסום בו המשווקים אינם משלמים על פי הרושם או רק עבור מיקום מודעות.

 בשיטה הזאת המיומנות הוא למצוא את המחיר לקליק הכי אטרקטיבי ביחס לשאר המתחרים, סכום ההצעה עשוי להשפיע על המיקום, אך המפרסם משלם רק כאשר לוחץ על המודעה שלו על ידי גולש האינטרנט.

הפורמט הנפוץ ביותר של מודעות PPC מופיע בדפי תוצאות חיפוש של מנועי חיפוש כמו גוגל או בינג. למפרסמים יש אפשרות למקם את המותג, המוצר או השירות שלהם בחזית ובמרכז בצורה של מודעה הממוקדת למילת מפתח או התנהגות ספציפית.

קידום ברשתות החברתיות

באיזו תדירות אתה בודק את הפייסבוק שלך בכל יום? עדכון הטוויטר שלך? אינסטגרם? פינטרסט? די לעתים קרובות, נכון? עכשיו חשוב על התדירות שבה הלקוחות שלך או הלקוחות הפוטנציאליים משתמשים באותן רשתות. זו הזדמנות ענקית!

מומחי המדיה החברתית שלנו יודעים את הדרך הנכונה לגשת לכל רשת חברתית כדי לעזור לכם להגדיל את ההמשך שלכם ולהצליח בשיווק במדיה החברתית.

תוך שימוש בגישה שונה באופן מובהק כדי לטפח הצלחה, הצוות שלנו מאיץ את הנוכחות שלך במדיה החברתית באמצעות פוסטים יצירתיים, משכנעים ומרתקים שנועדו לעודד את הלקוחות שלך לנקוט בפעולה.

להתחיל קידום אתרים עם יתרון: