באנר interbuzz

עיצוב דף נחיתה - הסוד להצלחה?!

לוגו interbuzz

עיצוב דף נחיתה כל אחד יכול לבצע ברמה הפרקטית אך השאלה האמיתית היא – האם לכל אחד יש חוש עיצוב וזה בא לו\ה בטבעיות? ובכן זה כמו באומנות, או שאת\ה יודע לצייר או שלא! גרפיקאים רבים בדיגיטל אינם מצאו משרה שהם יכולים להתברג בה מכיוון שהם הלכו ללמוד מקצוע שלא בדיוק מךבש עליהם כמו כפפה, הפיקחים מביניהם חישבו מסלול מחדש ושינו את הכיוון לתכנות או לטבחות 🙂 . 

מקלדת מוארת

עיצוב דף נחיתה תוך 24 שעות:

דף נחיתה עם עיצוב שהוא נכון לעסק שלך!

1. עיצוב דף נחיתה עם בסיס נכון - בחירת הצבעים הנכונים:

בחירת הצבעים עבור דף הנחיתה אותו אנחנו רוצים לשווק ולקדם באחד מערוצי השיווק הוא הבסיס להצלחה של כל דף נחיתה או של כל עסק ומה שהוא משדר לקהל לקוחותיו ברמת "המסר" אותו בעל העסק רוצה להגיד ללקוחות הקיימים והפוטנציאלים שלו כמובן.

2. כמה צבעים יש לבחור כדי לקבל דף נחיצה עם עיצוב מדהים?

עיצוב דף נחיתה מדהים מתקבל בדרך כלל מ2 – 3 צבעים לבחירה. אם זה עסק קיים אז עדיף להשתמש באחד או 2 הצבעים שאותו עסק מקרין ומשדר, אך תמיד אפשר להכניס "טוויסט לעלילה" ולהוסיף איזה צבע שיעביר את המסר שלו ואת ההרגשה שהוא נותן.

דף נחיתה שמעוצב נכון יכול להגיע להישגים מדהימים

יש בידינו מספר פרוייקטים של דפי נחיתה שהם לבדם ללא שום עזרה נוספת קצרו פירות מאוד איכותיים!

עיצוב מנצח זה שם המשחק!

דף מעוצב עם תכנון נכון ושימוש בכלים הנכונים יכול להיות ערוץ שיווקי רווחי עד מאוד!
לקבלת פרטים אודות עיצוב דף נחיתה לחץ כאן!

3. שילוב של סרטון או תמונות בדף נחיתה מעוצב:

לפני תחילת פרוייקט עוד בתהליך האפיון יש להגיע להחלטה האם אנחנו רוצים לבצע עיצוב דף נחיתה עם שילובים של צבעים בלבד בעזרת תוכנות עיצוב כמו אילוזלייטור או פוטושופ וכדומה, או לשלב ביחד עם זה תמונות אמיתיות או סרטון תדמיתי אותו אנחנו מעוניינים לשלב בדף עצמו. המסקנה שכל בעל עסק יש לו vision משלו שאותו הוא מנסה להעביר לקהל שרואה את הדף נחיתה, לכן כל פרוייקט לגופו, יש דפי נחיתה בנישות ותחומים שעדיף לא להשתמש בתמונות אלא עיצוב נטו ויש עסקים כמו בעלי מקצוע שבאמת עדיף לשלב סרטון או מספר תמונות להמחשה ולהצגת בעל העסק עצמו, זה נותן הרגשה של אמינות ושיש אדם אמיתי מאחורי הדף נחיתה ואפשר בהחלט לסמוף על זה.

הזדמנות פז לקבל עיצוב מדהים לדף נחיתה: