דפי נחיתה לעסקים

דפי נחיתה מעוצבים לעסקים וחברות:

דפי נחיתה לעסקים בפורמט מקצועי עם תוצאות שממריצות את המכירות למעלה! מעל 12 שנות של ניסיון ולקוחות ממליצים, שירות אמין, מקצועי ועם מטרה להצליח! הצטרפו לקהל לקוחותינו הרחב ותהנו משירות מצויין!

דפי נחיתה מתקדמים לעסקים:

1 %
חשיפה מיידית

דפי נחיתה עם יעוד לעסקים שרוצים לקבל חשיפה מיידית, תוצאה מהרגע לרגע והמרת הליד מתבצעת ישירות לאימייל שלך.

1 %
תקציב

ברוב המפוייקטים המצריכים דף נחיתה, המטרה הוא קידום ישיר של הדף מה שדורש חצי מהתקציב לעומת אתר תדמיתי.

1 %
נוכחות במדיה

ברוב המקרים דפי נחיתה לעסקים מיועדים למגוון שיטות שיווק ובערוצי המדיה השונים.

לבנות דף נחיתה לעסק

בשביל מה צריך דף נחיתה?

שיווק דיגיטלי, דף נחיתה הוא דף אינטרנט עצמאי עם דומיין בנפרד, שנבנה במיוחד עבור קמפיין שיווקי מסויים או רעיון פרסומי ייחודי. זה המתחם בו גולש "נוחת" לאחר שלחץ על קישור בדוא"ל, או מודעות מגוגל, בינג, יוטיוב, פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר או מקומות דומים באינטרנט. שלא כמו דפי אינטרנט שלרוב בנויים עם הרבה דפים שגורשים עבודת שיווק שונה לחלוטין, יש יעדים רבים אשר מעודדים חקרפנימי וחיצוני. דפי נחיתה מעוצבים למטרה אחת והיא הנעה לפעולה(או בקיצור CTA). המוקד הזה הוא שהופך את דפי הנחיתה לאופציה הטובה ביותר להגדלת שיעורי ההמרות של מסעות הפרסום השיווקיים שלך ולהפחתת עלות רכישת קמפיינים פרסומיים או מכירתיים.

מה היתרונות של דפי נחיתה?

עבור המון משווקים ופרילנסרים, דף נחיתה הוא נושא לא שגרתי. כל הרעיון של ההתאמה של דף הנחיתה למטרה שלשמה היא נוצרה צריך מיומנות וניסיון עבור זה. למרות שהמושג של דף נחיתה נראה די פשוט – זה כל עמוד עצמאי הנפרד לחלוטין מהאתר שלך ומטרתו לייצר לידים או להביא תנועה לדפים אחרים מסויימים באתר שלך, החשיבה מאחורי הרעיון יכולה להיות מורכבת יותר.

עם זאת, העניין בדפי נחיתה הוא שהם יכולים להיות כלי שיווקי רב עוצמתי כשאתה משתמש בו נכון ומדוייק. עבור קמפיינים של PPC, הכלי הזה יכול להניב פירות משגשים מאוד, לפעמים דבר כה מזערי כמו דף נחיתה יכול לעשות את ההבדל המשמעותי הניקר. הוא מוביל לפיטוי של אנשים להרשם לניוזלטר בדוא"ל ואפילו קידום מוצרים חדשים או השקות עסקיות, דפי הנחיתה יכולים להיות הנשק הסודי שלך.

 

שאלות תשובות - דפי נחיתה לעסקים:

שאלה: האם אנחנו בונים דפי נחיתה הכוללים עיצוב מ – 0 או שהלקוח צריך לספק תמונות וכדומה?
תשובה: מומלץ לספק לפחות 5 תמונות המתקשרות לעסק, אנחנו בטוחים שלכל אחד בסמארטפון האישי שלו קיימים הרבה יותר מ5 תמונות שמתייחסות בהקשר כזה או אחר לעסק עצמו.

שאלה: מה דרוש בשביל ליצור דף נחיתה?
תשובה: על מנת שנוכל ליצור דף נחיתה דרוש כתובת דומיין לדוגמא: interbuzz.co.il, שרת אחסון שבו מאחסנים את הקבצים של דף הנחיתה, מעבר לזה יש עבודה שצריך לבצע ברמת הבנייה.

שאלה: מה ההבדל בין דף נחיתה למיני סייט?
תשובה: ההבדל בין דף נחיתה למיני סייט הוא שדף נחיתה נועד לקלוט פרטים של לקוח פוטנציאלי כגון: שם מלא, טלפון וכתובת אימייל, או ל"חזק" עמוד ספציפי באתר הבית (לא נכנס כרגע לפרטים). מיני סייט יכול להכיל כ 5 דפים, אמנם ממוקדים ומתומצתים אך מכילים מידע נרחב יותר אודות השירות או המוצר אתם משווקים.

שאלה: לאיזה מטרות שיווק נועד דף נחיתה?
תשובה: דף נחיתה נועד לקליטת ליד, ניתן לשווק את הדומיין למספר מקומות כגון: פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, גוגל ממומן, ווצאפ וכו', דף נחיתה מקצועי וממוקד יכול להביא להמרות בלי סוף.

שאלה: האם ניתן לרכוש את הדף נחיתה בחבילה כוללת יחד עם קידום ממומן?
תשובה: בהחלט, ניתן לרכוש חבילת פרסום גוגל ממומן ובו אתה או את מקבלים את דף הנחיתה בחינם, לקבלת פרטים נוספים צרו קשר ושאלו את הנציג.

שאלה: האם ניתן ליצור דף נחיתה בשיטת "עשה זאת בעצמך"?
תשובה: ניתן ליצור דפים כל אחד ביכולת הביצוע והיצירתיות משלו, השאלה העיקרית מה הלאה? כדי לבנות דפי נחיתה מקצועיים יש להעזר באיש מקצוע עם נסיון רב בתחום ואפילו רק למטרת לקבל עצות.

יש לך שאלה לגביי דפי נחיתה? תשאל אותנו ונענה בהקדם: