באנר interbuzz

בניית אתר אינטרנט תדמיתי

לוגו interbuzz

אתרי אינטרנט תדמיתיים נכון לשנת 2020 הם החלון ראווה של כל עסק קיים כזה או אחר בשוק החופשי בישראל. רוב בעלי העסקים כיום ואפילו מהאוכלוסיה המבוגרת יותר שעבורם העידן החדש לפעמים לא קל ל – "עיקול", מבינים היטב שללא אתר אינטרנט תדמיתי העסק בעצם מפסיד את כלל לקוחותיו הפוטנציאלים הקיימים ברחבי השוק והמדיה במיוחד. בניית אתר אינטרנט תדמיתי ניתן ליישם וליצור אפילו בכוחות עצמנו, קיימים לא מעט פלטפורמות שבעזרתם את\ה יכולים להגיע לתוצאות חביבות כמובן כל אחד עם העיצוב והדימיון שלו, השאלה האמיתית היא כמה זמן זה יקח לך וכמה משאבים יש להעמיד לצורך זה?

מסכי מחשב בחושך

אתר אינטרנט לעסק שלך תוך 7 ימי עסקים:

אתר אינטרנט תדמיתי - לאן אנחנו צריכים לכוון במטרה שלנו?

בניית אתר אינטרנט תדמיתי חייב להתבצע בסדר מסויים על מנת שתוכל\י להגיע לתוצאה שכיוונת אליו מלכתחילה מבלי ללכת לאיבוד בדרך, משמע יש לבצע איפיון של העסק שלך ולהבין מה את\ה מנסה להציג לקהל הלקוחות שאת\ה מכוון אליו! איפיון אתר אינטרנט ברמה האישית יכול לקחת לא מעט זמן, כמובן והזמן שכל אחד יכול להקדיש למטרה זו. לאחר האיפיון של העסק והבנת הקיטלוג של השירותים אותו את\ה רוצה להציג לקהל הלקוחות שלך, יש לבנות היררכיה מסויימת על מנת שמפת האתר תהייה ברורה ומובנת ברמת התכלית שלה בעזרת זה נוכל למקד בעתיד את האתר לא רק למקורות פרסום ממומנים אלא גם קידום אורגני בגוגל ושאר מנועי החיפוש.

שולחן עם מחשב נייד וציוד עבודה

בניית אתר אינטרנט עם עיצוב תדמיתי

עיצוב של אתר אינטרנט תדמיתי חייב לבוא לידי ביטוי במיוחד בעידן של היום שרוב באתרים מתייחסים לנושא של "חויית משתמש". רוב אתרי האינטרנט שניתן למצוא ובעיקר של בעלי עסקים מוצגים ע"י 2 צבעים עיקריים וצבע 3 כמשנה, לאחר בחירת הצבעים ניגשים לייצירת הלוגו והכותרת הראשית של החברה שהוא למעשה עמוד התווך עליו נשען המסר אותו אנחנו רוצים להעביר לגולשים שלנו באתר ולקהל הלקוחות העתידיים שצפויים להגיע אלינו דרך אתר הבית. בניית אתר אינטרנט תדמיתי כרוך בחוש עיצובי ברמה טובה ומעלה, דרך עיצוב נכון ניתן להעביר לגולש את ההרגשה ואת הנעימות שתחת המסר אותו אנחנו רוצים להעביר, במידה ואין לך "חוש עיצובי" זה לא נורא, ניתן למצוא כיום מעצבים וגרפיקאים שתמורת סכום די סימלי יכולים להועיל בתהליך ולתת טוויסיט בעלילה.

תצוגת טאבלת ליד מסך מחשב

אתר אינטרנט תדמיתי מותאם למובייל

יש מספר רב מכובד של נישות ותחומים שבהם כמות הגולשים הגדול יותר מגיע דווקא ובעיקר מהמובייל, כן כן, הסמארטפון החמוד שכל אחד מאיתנו מחזיק לצורך שימוש אישי. בבעקבות כך Google הוציא תקנון והעדפה של Mobile First Design והכוונה של זה הוא שכל האתרים נכון להיום אבל כולל כולם בלי יוצא מן הכלל חייבים להיות מותאימים לרזוליציות מסך קטנות יותר כגון המובייל והמקצוענים בתחום יסכימו איתי שיש להתאים את האתר למספר גדלים ולא גודל אחד ויחידי, לדוגמא הסמארטפונים החדשים של חברת Xiaomi נוט 9 ומעלה הם גדולים יותר מסמסונג גלקסי 8 או 9 לצורך העניין. הטאבלטים גם מהווים חלד לא פסול מאחוזי הגולשים, אמנם חלקים קטנים יותר אך יש להתייחס ולהתאים את אתר האינטרנט אותו אנחנו רוצים להציג. בניית אתר אינטרנט תדמיתי חייב להוות כלל שיקולים כגון רספונסיביות על מנת שנוכל להקל על העבודה וההשקעה שלנו באתר התדמיתי שאנחנו מקימים.

לבניית אתר תדמיתי עם מטרות קידום נא למלא פרטים: