באנר interbuzz

אתר תדמיתי או מסחרי - שאלת השאלות:

לוגו interbuzz

אחד הדברים שקורונה הביא יחד איתו למעט משבר כלכלי במספר מסויים של שווקים הוא שכל אדם ואזרח, בין הוא בעל עסק קיים או עובד שכיר בחברה מסויימת שיצא לחל"ת, מבין כיום שהמדיה מתעצם וממשיך להתקיים כהרגלו. לכל אחד מאיתנו מגיע הבזק בשלב כל שהוא שהגיע הזמן לבנות אתר תדמיתי או מסחרי וזה כמובן עם מידע שכל אדם מחזיק ברשותו.

אתר תדמיתי או מסחרי בהתאם לעסק

יש אנשים שיש להם כבר מוצרים קיימים ונמכרים מאוד ואפילו הקהל לקוחות קיים כבר שנים, הבעיה שלא תמיד העסק פתוח או זמין לקהל הלקוחות הקיים והרחב, חכן, אתר אינטרנט תדמיתי או מסחרי עונה לנו על צורך שכזה.

ecommerce

חשבת על הקמת חנות אינטנט מסחרית? עם InterBuzz יש את כלל הפתרונות:

בניית אתר אינטרנט תדמיתי או מסחרי בהתאם למטרות:

אין זהו סוד שלפני שניגשים להחלטה לגביי הסוגיה, יש להגדיר את המטרות שלפני כן – מה אנחנו רוצים לשווק או מה המסר אנחנו רוצים להעביר, האם יש צורך במכירה אונליין או שניתן להתגבר על זה על ידי תחכומים נוספים כדי לא להיות חשופים בפני פריצות ותוכניות זדוניות כלפי האתר.

כח האדם הנכון למשימה

נכון להיום עם איכות המתכנתים והידע הנרחב שקיים בעולם בתחום המחשוב, יש להבין שחובתינו כבוני אתרים או יזמים שמקימים פרוייט לעצמם לקחת בחשבון את מידת הזהירות – לא מעט אתרים נפרצו בתקופה האחרונה וזה שיקול רציני האם להקים אתר חובבני בכוחות אישיים או שכדי בעצם לפנות למומחים מהתחום על מנת שהכל י-ט-ק-ט-ק כמו שעון ונחסוך בחורי אבטחה מיותרים.

צוות בשעת עבודה

יזם חדש? מה כדאי יותר? אתר תדמיתי או מסחרי:

הרבה אנשים מבינים לאן העולם מתקדם, ניתן לראות בשוק החופשי המון יזמים צעירים מקימים סטארטפים ומנסים את מזלם בעולם תחרותי שכזה.

הסיפור כאן הוא לא מה נכון או לא נכון, המטרה לפי דעתנו היא ליזום תהליך הקמה של אתר שבו תוכלו "לשפוך" את הידע שלכם בתחום והניסיון מהחיים האמיתיים אשר מחוץ למסכי המחשב.

יש אנשים שהם מתמצאים בתחום אחד ונישה מסויימת שבו הם מבינים ויודעים לשווק בצורה הכי יעילה ואיכותית, יש אנשים שמעדיפים אתרי מסחר כדי לנסות לקדם את כלל המוצרים שיש ברשותם אך בתוספת הכח של המדיה האינטרנטי.

בחירת פרוייקט שמתאים לך בעיקר

השאלה שיזימים שואלים את עצמם –  אתר תדמיתי או מסחרי לא בהכרח הנכון אלא במה אני מתמצא הכי טוב?! באיזה פלטפורמה אוכל לבטא עצמי בצורה היעילה ביותר וכמובן שזה יניב לי פרנסה בשנה הראשונה של העסק.

לוח משימות

3 דגשים עיקריים לאתר תדמיתי

אתר תדמיתי הוא אתר

 שמציג את העסק כחלון ראווה לגולשים באתר האינטרנט, זה יכול להיות בעל מקצוע או כל עסק שמעוניין להציג את שירותיו לקהל הלקוחות הפוטנציאלים ברשת.

אתרי אינטרנט תדמיתיים

מוצגים בדרך כלל באור ממוקד יותר מאשר אתרים מסחריים שמציגים היבט רחב יותר כלפיי האתר עצמו, העיצוב, התבניות, חשיבה אסטרטגית, אתר תדמיתי או מסחרי שונים אחד מהשני בתכלית הייסוד.

כל עסק או בעל עסק

יכול לבנות ליצור אתר בכוחות עצמו, אמנם התוצאות יהיו בהתאם אך זה בהחלט בר ביצוע בפלטופרמות עם עלויות ואפילו חינמיות.

תצוגת מובייל - רספונסיביות

הזדמנות אחרונה להתקדם קדימה: