אתר תדימיתי - מה זה?

בתחום העסקים הקטנים והבינוניים החשיפה לקהל הרחב מותנה מספר משתנים ואפשרויות קידום שעל פניו די מצליחות במדיה ומחוץ לה. אז מה זה אתר תדמיתי ומה אפשר להפיק מאתר כזה? אתר תדמיתי הוא החלון הראווה של העסק ברחבי המדיה, זה הבסיס אליו כל מקורות הפרסום מגיעות בסופו של חיפוש על מנת לעיין ולנסות למצוא את מה שהלקוח הפוטנציאלי רוצה ומעוניין בו. כיום יש כל מיני גדלים של אתר תדמיתי, יש אתרים שמכילים כ20 דפים ויש אתרים תדמידיים שמכילים 200+ דפים, כמובן כל זה תלוי בקצב הקידום והגשמת המטרות שהוגדרו לפני שהאתר נבנה ויצא לאור.

איך ניגשים בצורה נכונה להקמת אתר תדמיתי לעסק?

לפני שניגשים להקמת אתר שמציג את העסק ואת השירותים שלו, צריך לגיע להחלטה עם עצמך לאן את רוצה לכוון ברמת ההמקצועיות. השלבים הראשונים הם החשובים ביותר מכיוון שהם מהווים את הבסיס עליו יעבוד כל האתר עצמו. חילוק נכון לקטגוריות מסודרות תחת נושאים שמתקשרים אחד לשני. הפן של הקידום גם מהווה משקל לגביי ההחלטה לאן לכוון?! האם את\ה רוצה אתר שיקודם אך ורק בGoogle ממומן או גם קידום אורגני? האם מקור הטראפיק לאתר יגיע ממקורות חיצוניים כגון פייסבוק ואינסטגרם ושאר הרשתות החברתיות? כל השאלות האלה מהווים ויוצרים אסטרטגיה משלה. אתר תדימיתי מציג בעצם את מה שהעסק מוכר כמוצר או כשירות.

כל אתר תדמיתי והיתרונות שלו:

5 יתרונות ברורים - אתר תדמיתי

כיום אתרים תדמיתיים מחזיקים בשורותיהם במספר יתרונות מובהקים וגלויים לעין.

  1. אתר תדמיתי בדרך כלל לא שוקל הרבה מבחינת קבצים ונפח, זה מהווה יתרון עצום בשיטות קידום מגוונות.
  2.  האתר של העסק, מסביר בצורה ברורה ועניינית אודות העסק ודרך האתר ניתן לשים את המוצרים היותר טובים שלו.
  3. דרך האתר ניתן לפרט על קטוגוריות העסק, משמע איזה סוגים של שירות או מוצר ניתן להשיג מלבד השירות או המוצר הבסיסי.
  4. ניתן לקדם אתר תדמיתי דרך קידום SEO ובעתיד למכור לינקים לבעלי אתרים אחרים.
  5. ניתן להביא תנועה לאתר תדמיתי בדרכים מקבילות, רשתות חברתיות, Google ועוד.

אתר תדמיתי עם חברת InterBuzz PTR

אצלנו ב – InterBuzz תוכלו למצוא צוות פיתוח מהטובים ביותר עם הבנה יחודית לעולם העסקי וניסיון רב של שנים על "איך הדברים באמת עובדים". חברתנו עוסקית בפיתוח אתרים מעל 7 שנים עשירות בניסיון וידע רב, ולא רק מול אתרים תדמיתיים אלא עם פרוייקטים מורכבים יותר כמו מערכות ניהול לקוחות ותוכנות להנהלת חשבונות כפולה. אנחנו עוסקים גם בפיתוח אתרים טכנולוגים שמחליפים נתונים בזמן אמת  בשפת  PHP 7 עדכני ומאובטח.